FAQ

Popularne pytania

Nie mogę zalogować się do aplikacji UDS Game/UDS Game Admin. Zablokowane konto. Błąd: Nieprawidłowe hasło.

Po wielokrotnej próbie wprowadzenia nieprawidłowego hasła, konto zostaje zablokowane na 1 godzinę. Jeśli po upływie godziny, konto nie jest odblokowane, spróbuj zmienić hasło na link “Nie pamiętam hasła” lub “Forgot password?”. Jeśli nie pamiętasz hasła lub zmiana hasła na dany link nie pomagają odzyskać dostępU do konta, wyślij zapytanie na e-mail: support@udsgame.com

Zapomniałem/am hasło, aby zalogować się do aplikacji UDS Game/UDS Game Admin.

Aby odzyskać hasło, należy skorzystać z formularza odzyskiwania hasła na link “Nie pamiętam hasła” lub “Forgot password?”.

Zapomniałem/am hasło, aby zalogować się do aplikacji UDS Game Kasjer.

Aby odzyskać hasło do logowania w aplikacji mobilnej UDS Game Kasjer lub UDS Game Cashier, zwróć się do pracownika, który ma dostęp do UDS Game Admin. Zmienić hasło dla kasjera można w dziale “Pracownicy” – “Kasjerzy”.

Jak wysłać powiadomienie push do klientów mojej firmy?

Aby wysłać powiadomienie push, musisz:
• Stwórz wiadomośĆ
• Zapisz.
• Po utworzeniu wiadomości będziesz mógł wysłać powiadomienie push z tą wiadomościĄ

Mój klient nie otrzymał powiadomienia push.

Aby dowiedzieć się, dlaczego PUSH nie wysyła powiadomień na urządzenie mobilne, musisz wysłać następujące informację na adres: support@udsgame.com:
• Nazwa firmy, która utworzyła wiadomośĆ
• Tytuł wiadomości.
• E-mail użytkowników, którzy nie otrzymali powiadomienia.
• Wersja aplikacji mobilnej.
• Wersja systemu operacyjnego i model telefonu.
• Zrzut ekranu ze stroną ustawień telefonu:
na urządzeniach z iOS : zrzut ekranu ustawień powiadomień w telefonie, zrzut ekranu ustawień powiadomień o aplikacji – UDS Game.
na urządzeniach z Android: zrzut ekranu ustawień powiadomień w telefonie, zrzut ekranu ustawień powiadomień o aplikacji – gra UDS.

Kasjer widzi liczbę punktów klienta, ale nie może ich zużyć?

Taka opcja jest możliwa tylko w trzech przypadkach:

• W ustawieniach firmowego cennika wybrany jest tryb – Tryb pełnego zastąpienia. Użytkownicy mogą wydawać zgromadzone punkty tylko na produkty z cennika. Nie można wydać zgromadzonych punktów Do obniżeniu rachunku;
• Klient dokonuje zakupu kuponu. Kupon można opłacić tylko gotówką;
• W ustawieniach marketingowych firmy jest aktywne pole: “Procent rachunku ze zniżką bazową, dostępny do wykupu według punktów”. W tym polu możesz określić limit procentu konta, które można spłacić, a najprawdopodobniej limit procentowy jest określony jako maksimum.

Pytania ogólne

Co to jest UDS Game?

UDS Game to międzynarodowy system lojalnościowy, który umożliwia użytkownikom otrzymywanie rabatów i gromadzenie punktów we wszystkich firmach uczestniczących w UDS Game. Dla przedsiębiorców: UDS Game to kompleksowe rozwiązanie biznesowe obejmujące aplikację mobilną i narzędzia do optymalizacji procesów biznesowych. UDS Game to produkt mobilny, który pozwala użytkownikom otrzymywać rabaty przy użyciu kodu QR / letter, a także uczestniczyć w systemie nagród w postaci punktów bonusowych za rekomendacje dla innych potencjalnych użytkowników w firmach, które korzystają z systemu UDS Game. Aplikację można pobrać ze sklepu App Store i Play Market.

Jak zarejestrować się w aplikacji mobilnej?

Aby zostać użytkownikiem systemu UDS Game i zarejestrować się w aplikacji mobilnej, potrzebujesz:

• Pobierz aplikację za darmo na swoje urządzenie mobilne w App Store i Google Play Market, w polu wyszukiwania musisz wpisać: UDS Game.
• Po zainstalowaniu aplikacji musisz przejść prostą rejestrację za pomocą adresu e-mail, numeru telefonu lub za pośrednictwem sieci społecznościowych.
• Aby otrzymać zniżki i punkty bonusowe w instytucji, której potrzebujesz, musisz kliknąć przycisk “Graj”, a następnie “Wejść” w swojej aplikacji. Następnie otworzy się okno do wpisania kodu z możliwością skorzystania z kamery, która powinna odczytać kod QR. Kod lub kod QR można odczytać od przedstawiciela FIRMY lub znajomego zapraszającego.

Jakie są minimalne wymagania techniczne do urządzenia mobilnego?

Twoje urządzenie mobilne musi spełniać minimalne wymagania:

•Dla IOS: Wersja systemu operacyjnego musi być 8.2 i wyższe. Aplikacja jest zoptymalizowana dla iPhone 4, iPad i iPod touch.
•Android: Wersja systemu operacyjnego powinna być wyższa.4.0.3.

Gdzie mogę uzyskać rabaty i punkty w UDS Game?

Aktualna lista firm może być wyświetlana w samej aplikacji, wybierając “Cały świat” w wyszukiwaniu geolokalizacji, a następnie w sekcji “Miejsca”, “Wszystkie kategorie”. Możesz także wyświetlić listę firm tylko w określonym mieście, wybierając je w geolokalizacji.

Jak uzyskać zniżkę poprzez UDS Game?

Aby otrzymać zniżkę w instytucji korzystającej z aplikacji UDS Game, musisz UDOSTEPNIĆ kod QR lub kod w swojej aplikacji, klikając pozycję menu “Rabat”.

Pytania klientów

Jak zostać klientem?

Aby zakupić licencję UDS Game do wdrożenia w swój biznes, należy wysłać zapytanie na e-mail, w którym należy określić od jakiej osoby lub innego źródła dowiedzielI się o naszym systemie lojalnościowym, również przesłać swoje kontakty, a mianowicie Imię i nazwisko, nazwa firmy, telefon do komunikacji. Firma połączy Cię z dystrybutorem.

Jaka jest różnica między pełną wersją licencji i ograniczonej?

W wersji ograniczonej licencji UDS Game nie ma możliwości, aby wysyłać powiadomienia push do klientów i tworzyć kupony, a także ograniczona możliwość dodawania kasjerów i wiadomości: można utworzyć tylko 1 wiadomość tygodniowo i dodać tylko jednego kasjera.

W pełnej wersji jest dostępne wszystkie standardowe funkcjonalności: możliwość dodawania nieograniczonej liczby kasjerów, możliwość tworzenia kuponów, możliwość wysyłania powiadomień push klientom 1 raz w tygodniu, aktualności firmy można tworzyć 2 razy dziennie.

Chcę przekazać zarządzanie systemem UDS Game w swojej firmie do swego asystenta, administratora.

Aby przekazać kontrolę nad systemem UDS Game innej osobie, musisz ją utworzyć w sekcji “Pracownicy”, “Menedżera”. Menedżer to użytkownik, który ma dostęp do UDS Game Admin, ale ma ograniczone prawa. Menedżer nie ma pozycji w menu: Moje konto, Ustawienia, Menedżerowie pracowniCY. Aby dodać menedżera, kliknij przycisk “Dodaj menedżera”, a następnie w oknie “Utwórz menedżera” wypełnij wymagane pola: Imię i nazwisko, E-mail (nie trzeba wpisywać istniejącej wiadomości e-mail, w tym przypadku wiadomość e-mail jest używana tylko jako login), Hasło , potwierdź hasło. Pozostałe pola są opcjonalne. Po wypełnieniu wymaganych pól należy kliknąć przycisk “Zapisz”, po czym pracownik pojawi się na liście menedżerów. Teraz menedżer, używając adresu e-mail i hasła wprowadzonego przy tworzeniu, będzie mógł wejść do UDS Game Admin.

Jak mogę zapewnić swoim klientom zniżki i rabaty?

Musisz utworzyć kasjera w sekcji “Pracownicy” UDS Game Admin. Pracownik kasjer musi pobrać aplikację za darmo na urządzenie mobilne w sklepie AppStore i Google PlayMarket, wpisując UDS Game Casher w polu wyszukiwania lub używając internetowej wersji aplikacji kasjera za pomocą linku: https://c.udsgame.com

Następnie pracownik-kasjer musi przejść prostą rejestrację, wprowadzając login i hasło, które utworzył.

•Aby odczytać kod QR oferty u klienta, należy kliknąć na przycisk “Rachunek” w swojej aplikacji.
•Aby odpisać punkty, trzeba odczytać QR-kod rabatowy u klienta, po czym zobaczysz liczbę punktów klienta. W polu należy wybrać wymaganą liczbę punktów i wykonać odpis bonusów.

Co będzie z profilem mojej firmy w aplikacji UDS Game, jeśli w porę nie opłaCĘ abonamentu?

Jeśli opłata abonamentowa nie zostanie spłacona w terminie, twoja firma przestaje być wyświetlane w aplikacji UDS Game, czyli twoi klienci nie będą mogli skorzystać ze zgromadzonych punktów i dostać zniżkę. Po przedłużeniu abonamentu, twoja firma pojawi się ponownie w aplikacji UDS Game.

Czy możliwa jest integracja z programami innych firm?

System UDS Game ma API do realizacji integracji, dostęp link udsgame.com/api-docs

Czy konieczne jest kupowanie dodatkowego sprzętu w celu pracy z UDS Game?

Nie ma potrzeby kupowania dodatkowego sprzętu. Wystarczy utworzyć konto na koncie osobistym dla pracownika (kasjer / administrator) i zainstalować aplikację pracownika na jego smartfonie. Ponadto, w przypadku braku u pracownika smartfonu, można skorzystać z wersji internetowej, tj. pracownik wykona wszystkie operacje za pomocą przeglądarki. Podczas integracji z programem księgowym wszystkie operacje są wykonywane w programie księgowym poprzez wprowadzenie 6-cyfrowego kodu pod kodem Qr.

Dlaczego cena licencji jest w dolarach?

Firma działa na rynku międzynarodowym. Dlatego korzysta z najbardziej powszechnej waluty. Płatność z karty zostanie przeliczona na walutę kraju, w którym obsługiwana jest twoja karta bankowa.

Bezpieczeństwo

W jaki sposób zagwarantowane jest bezpieczeństwo systemu UDS Game?

Bezpieczeństwo naszego systemu jest utrzymywane na wszystkich poziomach. Aby zapewnić bezpieczeństwo, korzystamy ze wspólnych rozwiązań przemysłowych, takich jak: Amazon AWS WAF, CloudFlare, Comodo SSL Security Certificate. Oprócz wszystkich powyższych, korzystamy również z własnych rozwiązań do monitorowania nieprawidłowych działań w aplikacji.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Wyślij wiadomość e-mail na adres support@udsgame.com